Google впровадила радикальні зміни в пошукову систему

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Протягом багатьох років Google була впевнена в тому, що користувачам не можна давати можливість коментувати все і всюди, проте зовсім недавно її думку з цього приводу змінилося. Тепер компанія готова надати власникам смартфонів, планшетів і комп’ютерів на різних операційних системах можливість висловлювати свої думки щодо тих чи інших запитів в пошуку. Нова можливість вже працює в тестовому режимі, а для публікації коментарів у вільному доступі потрібна обліковий запис Gmail.

Зараз можливість коментувати прямо в рамках пошукової системи є тільки у спортивних подій, та й то тільки у деяких, проте вже в найближчі кілька місяців нова можливість буде доступна в набагато більшій кількості запитів. Нова функціональна можливість в Google дуже схожа на коментарі в YouTube, де користувачі можуть їх не тільки залишати і читати чужі, але ще і голосувати. Коментарі, які набрали найбільшу кількість плюсів, автоматично почнуть відображатися вище.

Всі коментарі будуть піддаватися перевірці за допомогою спеціальних алгоритмів, тобто ніяких матюків в них абсолютно точно не буде, так само як і реклами, або ж спаму. Як все це буде працювати на практиці поки що невідомо, проте в даний час співробітники Google самі перевіряють деякі коментарі, щоб налагодити систему визначення «забороненого контенту». Якщо у коментатора занадто поганий рейтинг, або ж прямі порушення, то можливість залишати коментарі в пошуковій системі йому відключать на якийсь термін або назавжди.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОakket.com

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.