Названо 10 найлегших для злому чотиризначних паролів

Час читання: < 1 хв.
Названо 10 найлегших для злому чотиризначних паролів

Існує 10 000 можливих комбінацій для 4-значного пароля, але люди зазвичай використовують найпопулярніші PIN-коди, а саме 1234 та 0000. Це прекрасний експерт, про який повідомила New York Post з посиланням на інформацію.

Реклама

Дослідження в області кібербезпеки виявило найпопулярніші паролі з 4 цифр. Їх використання може призвести до швидкого злому вашого пристрою або облікового запису Користувача.

“Люди продовжують використовувати безліч ПІН-кодів, які пов’язані з ними і які легко вгадати, наприклад, дату їх народження”, – розповів Джейк Мур, глобальний консультант з кібербезпеки.

Найбільш поширені чотиризначні піни

  1. 1234;
  2. 1111;
  3. 0000;
  4. 1212;
  5. 7777;
  6. 1004;
  7. 2000;
  8. 4444;
  9. 2222;
  10. 6969.

Результати показали, що з 3,4 мільйонів перевірених PIN-кодів багато людей використовували прості шаблони, перераховані вище.

Найменш поширені чотиризначні піни

Експерт з кібербезпеки радить уникати простих паролів, оскільки вони можуть зробити користувача легкою мішенню для кібератак. «Люди наражаються на ризик, встановлюючи слабкі паролі та PIN-коди, і часто не до кінця усвідомлюють загрозу, поки їх дані не будуть скомпрометовані», — додає Мур.

Краще не використовувати рік народження, особисту інформацію та цифри, що повторюються, в паролі для захисту особистих облікових записів у соцмережах та інших місцях. Будьте уважні та грамотно вибирайте PIN-код. Якщо ви не можете придумати пароль самі, скористайтеся надійним менеджером паролів, який згенерує випадковий код за вас, не покладаючись на вашу дату народження або річницю.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.