Android-смартфони будуть працювати від акумулятора значно довше

Час читання: < 1 хв.
Android-смартфони будуть працювати від акумулятора значно довше

Кожна нова версія ОС Android пропонує безліч нових цікавих функцій, які найбільш активно рекламуються. Є також приховані функції, які відіграють не менш важливу роль у підвищенні якості вашого пристрою. Наприклад, в Android15 смартфон зможе довше працювати в режимі очікування.

Реклама

Це покращення було відзначено на нещодавній події Google I / O15, коли Google представила 2-ю бета-версію Android2024.

Інженери компанії переробили принцип обробки фонових завдань в системі, так що час роботи без підзарядки може бути збільшено до 3 годин.

Ключовим моментом цього поліпшення є збільшення швидкості переходу смартфона в режим очікування на 14% в порівнянні з android50. Він стає активним, коли ви залишаєте пристрій нерухомим на деякий час, і дисплей згасає. У режимі очікування додаток має обмежений доступ до мережі і ресурсномістких сервісів, що продовжує термін служби пристрою.

Зараз читають  Samsung Galaxy Z Fold 6 показали на відео: макет порівняли з попередником

Підвищена автономність пошириться на всі смартфони, які отримають оновлення для Android15, а також на операційну систему Wear OS6 для носимих пристроїв, яка має бути випущена в наступному році.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.