Розробники браузерів для iOS зіткнулися з обмеженнями з боку Apple

Час читання: < 1 хв.
Розробники браузерів для iOS зіткнулися з обмеженнями з боку Apple

Apple почала виконувати розпорядження Європейського Союзу про відкриття доступу до своїх продуктів для сторонніх розробників. Зокрема, ЄС зажадав від Apple надати користувачам можливість вибирати будь-який браузерний движок, а не тільки Webkit, який працює під управлінням стандартного браузера Apple Safari.

Реклама

І розробники інших браузерів в США вирішили скористатися цим. Але це виявилося хитрістю, хоча Apple і примирилася з європейським законодавством. Компанії з командою розробників в США можуть працювати тільки з симуляторами. Також продукт повинен бути протестований безпосередньо на пристрої.

Зараз читають  Тім Кук в інтерв'ю після WWDC 2024 пояснив усі нюанси презентації

І розробники інших браузерів в США вирішили скористатися цим. Але це виявилося хитрістю, хоча Apple і примирилася з європейським законодавством. Компанії, що мають команду розробників в США, можуть працювати тільки з симуляторами. Крім того, продукт повинен бути протестований безпосередньо на пристрої.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.