Українцям розповіли яка дійсно потрібна швидкість інтернету

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Зараз багато провайдерів пропонують тарифні плани зі швидкістю 100 Мбіт/с, 200 Мбіт/с, 500 Мбіт/с та навіть 700 Мбіт/с. Чим швидше інтернет, тим дорожче доводиться платити за нього. Тому питання: яка швидкість вам дійсно потрібна аж ніяк не пусте. Спробуємо знайти золоту середину.

Максимально коротко: середньостатистичного користувача із запасом вистачить 100 Мбіт/с. Цього достатньо, щоб дивитися фільми онлайн, грати в ігри, брати участь у відеодзвінках.

Насправді все трохи складніше. Кожна сім’я має індивідуальні потреби. Наприклад, наявність у сім’ї сина геймера чи тата розробника робить середньостатистичні вивантаження неактуальними.

Як активно використовується інтернет?

Якщо ви працюєте вдома, дивіться багато відео у високій роздільній здатності або регулярно граєте в онлайн-ігри, швидше за все, знадобиться більш висока швидкість інтернету, ніж тому, хто надсилає документи електронною поштою і телефонує колегам через Telegram.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Різні види діяльності потребують різних можливостей. Ми зробили невелику таблицю, яка допоможе зорієнтуватись.

Скільки користувачів одночасно перебувають у мережі? Так, датчики «Розумного будинку» теж вважаються

Ще один важливий фактор, який слід враховувати при визначенні достатньої швидкості інтернету, – це кількість користувачів та пристроїв у мережі одночасно. Ваша сім’я може складатися лише з однієї чи двох осіб, але в ній може бути 10–15 пристроїв (ноутбуків, мобільних телефонів, ігрових консолей, смарт-телевізорів, розумних пристроїв тощо). Якщо ці пристрої використовуються постійно, переконайтеся, що швидкість інтернету вистачає всім споживачам.

Якщо ситуації, коли ви одночасно дивитеся фільм у відеосервісі Wink, завантажуєте важку презентацію, діти грають в онлайн-ігри, трапляються регулярно, підсумуйте швидкості, необхідні для кожного процесу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.