Ігрова консоль Nintendo Switch 2 перевершить Xbox Series S за якістю текстур

Час читання: < 1 хв.
Вважається, що у недалекому майбутньому портативний ігровий консолі Nintendo Switch 2 обсяг оперативної пам'яті типу LPDDR5X становитиме 12 ГБ . У такому разі за якістю текстур портативний пристрій зможе перевершити ігрову консоль Microsoft Xbox Series S. Це дозволить усунути багато недоліків якості графіки, які є в Nintendo Switch першого покоління. Фахівці видання Digital Foundry проаналізували останні витоку інформації щодо Switch 2, насамперед звертаючи увагу на оперативну пам'ять. Оновлення є значним, позбавляючи консолі від вузького місця у багатьох іграх. Її пропускної спроможності має вистачити для завантаження процесора, в результаті чого кросплатформні ігри повинні бути мінімально урізані в порівнянні з їх версіями на інших пристроях. Для порівняння, у Microsoft Series S об'єм пам'яті 10 ГБ. Також збільшення пам'яті дасть можливість використовувати масштабування завдяки технології Nvidia DLSS, обробляючи текстури більш високої роздільної здатності. Це дозволить збільшити якість графіки Switch 2.

Вважається, що у недалекому майбутньому портативний ігровий консолі Nintendo Switch 2 обсяг оперативної пам’яті типу LPDDR5X становитиме 12 ГБ . У такому разі за якістю текстур портативний пристрій зможе перевершити ігрову консоль Microsoft Xbox Series S. Це дозволить усунути багато недоліків якості графіки, які є в Nintendo Switch першого покоління.

РЕКЛАМА

Фахівці видання Digital Foundry проаналізували останні витоку інформації щодо Switch 2, насамперед звертаючи увагу на оперативну пам’ять. Оновлення є значним, позбавляючи консолі від вузького місця у багатьох іграх. Її пропускної спроможності має вистачити для завантаження процесора, в результаті чого кросплатформні ігри повинні бути мінімально урізані в порівнянні з їх версіями на інших пристроях. Для порівняння, у Microsoft Series S об’єм пам’яті 10 ГБ. Також збільшення пам’яті дасть можливість використовувати масштабування завдяки технології Nvidia DLSS, обробляючи текстури більш високої роздільної здатності. Це дозволить збільшити якість графіки Switch 2.

Таким чином, нехай навіть за продуктивністю пристрій не зрівняється з Xbox Series S, за якістю текстур може мати перевагу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.