Невдала графіка і підторможування: iPhone 15 Pro не потягнув Death Stranding

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Нещодавно відбувся очікуваний реліз гри Death Stranding Director’s Cut на комп’ютерах і мобільних пристроях Apple. MrMacRight, відомий користувач YouTube, детально дослідив технічну складову гри на iPhone 15 Pro, надаючи порівняння з комп’ютерною версією.

На технічному рівні гра працює на iPhone 15 Pro з роздільною здатністю 1561х720 пікселів, при цьому графіка перебуває на мінімальних налаштуваннях з обмеженням частоти кадрів 30 fps. Важливими деталями є ввімкнені VSync і технологія апскейлінгу MetalFX, у той час як HDR, навколишнє затінення і Screen Space Reflections (SSR) були відключені. Розмір версії для iPhone і iPad становить 54 ГБ, для Mac – 77 ГБ, що наближається до ваги гри на PlayStation 5 і трохи перевершує Windows-версію.

Торкаючись управління, гру можна запускати з екрана, але оптимальним варіантом залишається використання контролера. Глибокий аналіз графіки виявив, що на пристроях Apple вона програє комп’ютерній версії: дроти й об’єкти мерехтять, а волосся персонажів має неприродне світіння. Вражаючим моментом стало те, що на MacBook Pro з чипом M2 Max грає на максимальних налаштуваннях з роздільною здатністю 4K, досягаючи вражаючої якості зображення.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Що стосується продуктивності, на iPhone 15 Pro частота кадрів часто опускається нижче 30 fps, з пригальмовуваннями і можливістю аварійного завершення через брак пам’яті. MrMacRight рішуче не рекомендує грати в Death Stranding Director’s Cut на смартфоні.

Слід зазначити, що останні релізи на пристроях Apple містять Resident Evil Village і Resident Evil 4 Remake, а попереду вже замаячив ще один великий реліз – Assassin’s Creed Mirage. Усе це створює інтерес для геймерів і поціновувачів технологій на платформі Apple.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.