Xiaomi випустила пилосос із підсвічуванням

Час читання: < 1 хв.
Xiaomi випустила пилосос із підсвічуванням

Xiaomi представила у Китаї новий бездротовий пилосос. Mijia Wireless Vacuum Cleaner 2 Dust Display Edition отримав спеціальне підсвічування, яке дозволяє розглянути пил на підлозі.

РЕКЛАМА

Пилосос використовує зелене світло за допомогою світлодіодів. Завдяки їм можна побачити пил на підлозі на відстані до 30 см. Для очищення використовується 12-конусна система циклонного поділу. Ефективність уловлювання дрібних частинок становить 99,97%. Також є спеціальний гребінь для захисту від сплутування волосся.

Швидкість двигуна досягає 100 000 обертів за хвилину. Він видає потужність 150 Вт та рівень шуму до 73 дБ. Всередині встановлено акумулятор на 2500 мАг. Завдяки батареї можна пилососити протягом години. Підставку для заряджання можна закріпити на стіні.

Поки що Mijia Wireless Vacuum Cleaner 2 Dust Display Edition можна придбати лише у Китаї. Пилосос продають у тому числі на платформі JD.com. Ціна починається від 899 юанів (5 000 гривень). Замовлення розпочнуться 20 травня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОgizmochina.com

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.