У iOS 18 можна буде запускати програми голосом, причому без участі Siri

Час читання: < 1 хв.
У iOS 18 можна буде запускати програми голосом, причому без участі Siri

Однією з найцікавіших функцій iOS 18, яку Apple анонсувала сьогодні, стане можливість запуску додатків або інших дій голосом. При цьому загальносистемні тригери спрацьовуватимуть без звернення до Siri.

Реклама

За допомогою покращених голосових команд користувачі iPhone та iPad зможуть призначати власні команди з урахуванням вимови, зрозумілої Siri, для виконання складних завдань. Як видно на зображеннях вище, фраза «Кільця» автоматично запускає програму «Фітнес» та відображає кільця активності.

Зараз читають  Розкрито ємність акумулятора Samsung Galaxy S25

Загалом це дуже цікаве нововведення, яке дозволить голосом активувати режими “Не турбувати”, режим низького енергоспоживання або вимикати мобільний інтернет. З іншого боку, у системі збільшиться кількість випадкових спрацьовувань при проголошенні слів-тригерів.

Тепер залишилося дочекатися 10 червня, щоб дізнатися, чим ще здивує Apple.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

ДЖЕРЕЛО9to5mac.com

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.