Які функції смартфона потрібно відключити для підвищення рівня своєї безпеки

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Я відвідую спортивний зал і більшість приносять із собою смартфони. У залі є така поличка, де всі залишають свої гаджети. Так от екрани цих смартфонів загоряються як гірлянди. Щохвилини на пристрої приходять всякі повідомлення, переважно з месенджерів. Зміст цих повідомлення мені не цікавий, та й отримати за таку цікавість можна.

А от усі ці повідомлення сильно витрачають заряд батареї смартфона. Так через кожні п’ять хвилин, у перерві між “підходами”, а то й раніше, всі приходять і перевіряють – що там цікавого прийшло.

І тут варто задуматися, а чи так важливі всі ці повідомлення, що надходять? Ось 95% там всякого “інформаційного сміття”, на яке всі витрачають свій час. Так це не тільки в спортзалі – це протягом усього дня.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Але якщо ще подумати, то ми отримуємо хороший спосіб економії заряду батареї, особливо нічим не жертвуючи. Досить позбутися непотрібних сповіщень від застосунків, відключивши їх у налаштуваннях. Краще залишити сповіщення тільки там, де це дійсно необхідно, наприклад, у банківських застосунках.

Та й ось спалахує цей екран, а там може і якась особиста і важлива інформація висвітитися. А хтось поруч буде підглядати, наприклад у тому ж спортзалі.

Повідомлення месенджерів можна залишити, але попередньо провести деякі налаштування. Можна залишити сповіщення тільки на найнеобхідніші групи, чати, дзвінки та повідомлення. У кожного цей список різний. Зараз смартфони дають змогу проводити “тонкі” налаштування, а не тільки або все блокуємо, або нічого.

Більшості додатків краще заборонити роботу у фоновому режимі, оскільки це не тільки непотрібне, а й енерговитратне заняття, яке також загрожує безпеці даних. У фоновому режимі додатки можуть завантажувати оновлення і передавати інформацію третім особам. А цим можуть скористатися всякі кібершахраї.

Ще однією функцією смартфона, яку слід використовувати з обережністю, є геолокація. Її слід вмикати тільки в тих додатках, де вона справді потрібна, наприклад, у таксі або навігаторі. В інших випадках відстеження місця розташування не потрібне і може іноді становити небезпеку.

Звичайно, тільки цими рекомендаціями все не обмежується – існує ще багато всього корисного. Підписуйтесь на канал, щоб завжди бути в курсі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.