Останнє оновлення iOS виправляє дуже серйозну помилку на всіх iPhone

Час читання: < 1 хв.

iOS 17.5.1 вже доступна для всіх iPhone, що підтримують iOS 17, і покликана виправити помилку, що з’явилася кілька днів тому. Фотографії, які були повністю вилучені, поверталися до галереї iPhone. Проблема, якої досі немає пояснення чи причин, але Apple поспішила усунути.

Реклама

Отже, iOS 17.5.1 не несе ніяких нових функцій, тільки виправлення. Як для помилки з фотографіями, так і для інших можливих помилок, які могли виникнути. Що стосується продуктивності, то вона залишилася приблизно такою самою, як і в iOS 17.5, оскільки, незважаючи на помилку, ця версія в цілому працювала дуже добре.

Як ми вже говорили, це не оновлення з новими функціями, як попереднє, в якому з’явилася можливість завантажувати програми через інтернет або новий віджет програми Podcasts, а скоріше виправлення помилок, зокрема однієї. Крім того, не варто забувати, що iOS 18 вже скоро вийде, а отже, нових функцій у iOS 17 ми більше не побачимо.

Хоча помилка з фотографіями не була поширена, від неї постраждала значна кількість користувачів, тому рекомендується оновитися. Встановити iOS 17.5.1 на iPhone дуже просто. Як завжди, найпростіший спосіб – зайти до програми “Налаштування”, перейти в розділ “Основні”, потім “Оновлення ПЗ”, далі завантажте та встановіть нову версію.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.