10 нових пристроїв Samsung представить на літній презентації

Інсайдер назвав усі майбутні новинки та деякі цікаві подробиці про них.

Час читання: < 1 хв.
10 нових пристроїв Samsung представить на літній презентації

Цього літа компанія Samsung проведе масштабну презентацію нових продуктів, в рамках якої представить флагманські складні смартфони Galaxy Z Fold 6 та Galaxy Z Flip 6. Однак, крім цих девайсів, на нас чекають ще й інші цікаві гаджети.

Реклама

Авторитетний інсайдер та галузевий експерт Еван Блас поділився списком майбутніх продуктів Samsung, випуск яких очікується в 2024 році. До списку увійшли щойно представлені ноутбуки Galaxy Book 4 Edge та Edge Pro на базі процесорів Qualcomm Snapdragon X.

У ньому також згадуються дві нові моделі бездротових навушників: Galaxy Buds 3 та дорожчі Galaxy Buds 3 Pro. Ще один цікавий девайс – Galaxy Watch 7 Ultra. Вже деякий час в мережі ходять чутки про розумний годинник преміум-класу від Samsung. Подробиць поки що мало, але інсайдери говорять про годинник з квадратним дисплеєм.

Ось повний список пристроїв, якими поділився Бласс:

  • Ноутбуки – Galaxy Book 4 Edge та Edge Pro (вже випущені);
  • Аудіо – Galaxy Buds 3 та Galaxy Buds 3 Pro;
  • Носімі пристрої – Galaxy Ring (розумне кільце), Galaxy Watch FE, Galaxy Watch 7, Galaxy Watch 7 Ultra;
  • Смартфони – Galaxy Z Flip 6 та Galaxy Z Fold 6.

Очікується, що Samsung проведе презентацію Unpacked на початку липня.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.