Київстар піднімає ціни на деякі тарифи

Час читання: < 1 хв.
Київстар піднімає ціни на деякі тарифи

Українська компанія мобільного зв’язку «Київстар» внесла зміни у свої тарифні плани.

Реклама

Зміни були спричинені потребою адаптувати витрати на обслуговування та доходи компанії. Відтепер абонентам пропонують два варіанти: перехід на новий тариф з розширеними послугами або перехід на альтернативний план з меншими витратами.

Олександр Комаров, президент «Київстару», пояснив, що ціни зростають через інфляцію та девальвацію, що впливає на бізнес. «Це перший раз, коли ми піднімаємо ціни з початку війни. Ми пропонуємо абонентам вибір, який дозволяє їм адаптуватися до нових умов без зайвих витрат», — сказав він.

Комаров також зазначив, що зміни стосуються лише тих планів, які не оновлювались кілька років, тоді як нові абоненти, які приєдналися до мережі менше ніж рік тому, зможуть користуватися своїми поточними тарифами без змін.

Зараз читають  У бета-версії WhatsApp заблокували можливість робити скріншоти профілів у деяких користувачів

Крім того, «Київстар» отримав право на використання нового коду мережі 077, що дозволить компанії збільшити кількість доступних номерів, у зв’язку з обмеженим номерним ресурсом, який має забезпечити потреби абонентів у найближчі два роки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОTHE ROCO

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.