ЗМІ повідомили про загорання першого ступеня Falcon 9 після приземлення

0
108

Представники американської преси стверджують, що перший ступінь ракети-носія Falcon 9 виробництва компанії SpaceX запалала після того, як приземлилася на плавучій платформі, що базується в Атлантичному океані.

Співробітники The Verge стверджують, що Falcon 9 скоїв успішне виведення супутника на орбіту, однак в певний момент частина ракети загорілася, після того, як була здійснена посадка. SpaceX, однак, про інцидент повідомляти не стали, заявивши, що посадка пройшла повністю успішно. Відомо, що старт Falcon 9 відбувся з мису Канаверал, що у Флориді.   Його завданням було виведення південнокорейського супутника телекомунікації Koreasat-5A. В результаті основна частина місії була проведена успішно, проте посадка пройшла з ускладненнями. Через те, що SpaceX так і не розмістили офіційний коментар, залишається невідомою причина неполадок.

Відзначимо також, що створення Falcon 9, свого часу, назвали «новим словом» в аерокосмічних дослідженнях. Причиною цього стала можливість використання ракети-носія кілька разів.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут