Вченим із США вперше в історії вдалося передати енергію із космосу на Землю

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Вченим з Сполучених Штатів Америки вдалося здійснити історичний прорив, передавши енергію з космосу на Землю. Цей успіх був досягнутий завдяки використанню невеликого супутника вагою всього 50 кілограмів.

В тай час, коли Японія планує випробувати передачу енергії з космосу на Землю у 2025 році, вчені з Каліфорнійського технологічного інституту виявилися несподівано вперед і оголосили про вдалу реалізацію такого експерименту.

З кінця січня в орбіту було відправлено експериментальну систему збирання сонячної енергії під назвою Space Solar Power Demonstrator (SSPD-1), яка мала масу всього 50 кілограмів. Цей пристрій збирав енергію за допомогою сонячних панелей і передавав її на Землю у вигляді мікрохвильового випромінювання. На жаль, деталей про потужність експерименту вчені поки не розголошують.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Зазначено, що автори проєкту приділяють багато уваги своїм легким і гнучким мікрохвильовим передавачам, які стали справжньою новизною у цій галузі. Застосовуючи конструктивну і деструктивну інтерференцію між окремими передавачами, група передавачів енергії здатна регулювати фокус та напрямок випромінюваної енергії без рухомих частин. Використання точних елементів керування синхронізацією в масиві передавачів дозволяє динамічно фокусувати потужність у визначеному місці за допомогою когерентного додавання електромагнітних хвиль. Це дозволяє передавати більшу частину енергії у необхідне місце і уникати розсіювання.

Наразі ми знаємо, що раніше ніхто ніколи не досягав бездротової передачі енергії в космосі, навіть використовуючи складні та дорогі конструкції. Наша команда вперше досягає цього за допомогою легких та гнучких конструкцій, а також власних інтегральних схем. Це новаторський крок, який має великий потенціал у сфері безпроводової передачі енергії з космосу на Землю.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.