Pixel 4 XL позбудеться екранного вирізу, але отримає товсту рамку з датчиком жестів

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Авторитетний інсайдер Стів МакФлай (Steve H.McFly) з ніком @OnLeaks в Twitter намалював рендери Pixel 4 XL на основі останніх чуток і витоків про даний смартфон. Судячи з них, в збільшеній версії майбутнього флагмана від Google не буде вирізу в дисплеї під фронтальні датчики — його замінить досить масивна рамка. Всередині неї будуть селфі-камера і спеціальний датчик, що розпізнає повітряні жести.

На рендері Pixel 4 XL чітко видна фронтальна камера з двома матрицями. У попередника цього смартфона теж встановлена подвійна селфі-камера, однак її сенсори розташовані симетрично — по боках від динаміка. У Pixel 4 XL вони встановлені з лівого боку, в той час як права пустує.

Наші колеги з авторитетних закордонних видань впевнені, що праворуч від розмовного динаміка встановлений датчик Soli, який призначений для розпізнавання повітряних жестів і відстеження руху — такий собі мініатюрний аналог контролера Kinect для Xbox. Google анонсувала його розробку ще в 2015-му, а на початку цього року стало відомо, що робота над Soli йде повним ходом (по всій видимості, для його інтеграції в прийдешні флагмани). Деякі інсайдери повідомляють, що новий датчик здатний поліпшити технологію розпізнавання осіб за допомогою фронтальної камери.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

На даний момент технічні характеристики Pixel 4 XL невідомі — ясно лише те, що смартфон отримає 6,25-дюймовий дисплей. Однак ключові особливості майбутньої новинки вже розсекречені — крім датчика Soli, смартфон отримає подвійну основну камеру (на задніх панелях усіх існуючих смартфонів Google встановлена одна матриця).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОitsider.com.ua

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.