Microsoft випустить нову консоль Xbox у 2026 році

Час читання: < 1 хв.
Microsoft випустить нову консоль Xbox у 2026 році

Інсайдер під ніком TheGhostofHope, посилаючись на кілька “надійних джерел”, розповів про плани Microsoft з випуску нової консолі Xbox. Він стверджує, що анонс відбудеться наприкінці 2026 року, а систем-селер виступить нова частина Call of Duty.

Реклама

Раніше інший інсайдер – RedGamingTech – говорив про потенційний запуск нового Xbox з процесором AMD Ryzen Zen 5 або AMD Ryzen Zen 6 наприкінці 2026 року. Компанія намагається повторити стратегію, яку вона застосовувала з Xbox 360, випустивши консоль на рік раніше Sony PlayStation 3. Це зробило Xbox 360 консолью Microsoft, що найбільше продається, за всю історію існування ігрового підрозділу. За чутками, Sony випустить PS6 не раніше 2027 року, оскільки цього року компанія готується запустити PS5 Pro.

Зараз читають  Vodafone представив безкоштовний інтернет для планшетів і ноутбуків

Поки незрозуміло, що тоді планує представити Xbox до кінця 2024 року, оскільки президент Xbox Сара Бонд неодноразово заявляла, що Microsoft зробить найбільший технічний прорив за всю історію за допомогою консолі наступного покоління.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОwccftech.com

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.