В мережу потрапили шпалери та кольори Google Pixel 9

Час читання: < 1 хв.
Ексклюзив: в мережу потрапили шпалери та кольори Google Pixel 9

Телефони Google Pixel завжди мали чудові шпалери. Перші кілька поколінь дивували нас живими шпалерами, розробленими у співпраці з такими студіями, як B-Reel та ustwo. Нещодавно Google випустила кілька чудових мінімалістичних статичних шпалер, розроблених у співпраці з різними художниками, такими як Ендрю Цукерман, який створив шпалери для Pixel 8 і Pixel 8a. Тепер, завдяки джерелу всередині Google, ми можемо поділитися шпалерами серії Pixel 9 раніше.

Реклама

Оскільки шпалери відповідають відповідним кольорам телефонів, ми також можемо попередньо переглянути кольори майбутніх пристроїв серії Pixel 9. Будь ласка, майте на увазі, що це ранні кодові назви, і Google, ймовірно, використовуватиме інші назви у своїх остаточних маркетингових матеріалах. Також можливо, що деякі з цих кольорів не будуть доступні на момент запуску – або взагалі ніколи.

Кольори Pixel 9 Pro and 9 Pro XL

  • Hazel
  • Obsidian
  • Porcelain
  • Rose

Кольори  Pixel 9 Pro Fold

  • Obsidian
  • Porcelain (also referred to as “gold”)

Теми шпалер для Google Pixel 9

Для майбутніх шпалер серії Pixel 9 компанія Google вирішила обрати тему “Закручені пелюстки”, що описується як “закручене відображення абстрактних квіткових композицій”. На відміну від попередніх поколінь Pixel, цьогорічні шпалери не пов’язані з жодним конкретним художником, тож цілком ймовірно, що вони були створені внутрішніми силами Google.

Шпалери для Pixel 9

Шпалери для Pixel 9 Pro

Шпалери для Pixel 9 Pro XL

Шпалери для Pixel 9 Pro Fold

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОandroidauthority.com

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.