Samsung Galaxy A8s з діркою в екрані вперше на зображеннях

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

За наявними в даний час даними, вже зовсім скоро в продаж надійде смартфон середнього рівня під назвою Samsung Galaxy A8s, в якому компанія-виробник протестує свої новітні технології перед тим, як випустити з ними флагманську модель Galaxy S10. Новинка отримає плоский дисплей, що займає більш ніж 93% площі на лицьовій частині, в який виявиться вбудована фронтальна камера. Спеціально для неї в дисплеї зроблять дірку невеликого розміру.

Рамок з бічних сторін і верхньої в Samsung Galaxy A8s не буде, а ось знизу така присутні всі ж буде. На тильній частині мобільного пристрою, як можна помітити на зображеннях, вдасться зустріти потрійну основну камеру з вертикальним розташуванням, а також фірмовий логотип виробника. Тильна кришка виявиться виконана із загартованого скла Corning Gorilla Glass 5, володіючи при цьому олеофобним покриттям для запобігання появи жирних слідів.

Сканер відбитків пальців в телефоні, на жаль, виявиться вбудований не в екран, що гарантовано засмутить дуже багатьох. Втім, така особливість буде в моделі Galaxy S10, тому цілком собі очевидно, чому компанія-виробник не захотіла додавати її в телефон Samsung Galaxy A8s, який, по суті, повинен стати мобільним пристроєм предфлагманского рівня. Для підзарядки телефону буде використовуватися USB Type-C, а для підключення навушників звичайний 3,5 мм роз’єм.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Відомо, що новинка зможе похвалитися восьмиядерним процесором Qualcomm Snapdragon 710 з тактовою частотою 2,2 ГГц, графікою Adreno 616, 6 ГБ оперативної і 128 ГБ постійної флеш-пам’яті, а також модулями Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 5.0 LE, A-GPS , 4G VoLTE, NFC і GLONASS. Презентація Samsung Galaxy A8s відбудеться в кінці грудня, тоді як продажі телефону стартують в першій половині січня, тобто на самому початку 2019 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.