Xiaomi встановила неймовірний рекорд

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Китайська корпорація Xiaomi з кожним роком створює все більш цікаві в усіх відношеннях мобільні пристрої, які отримують передове технічне оснащення, сучасний зовнішній вигляд, якісне програмне забезпечення і звичайно ж доступні цінники. 30 серпня 2018 року, даний виробник електроніки зумів встановити неймовірний рекорд, який вразив не тільки всіх оточуючих, а й його самого.

Зокрема, компанія Xiaomi в своєму офіційному акаунті в соцмережі Twitter заявила про те, що вся перша партія смартфона Pocophone F1 була розпродана менше ніж за 5 хвилин, в результаті чого за такий короткий проміжок часу китайська корпорація зуміла заробити 28 млн доларів. Важливо зауважити, що це не прибуток, а саме оборот грошових коштів, які виробник отримає від продажу своїх телефонів.

Йдеться про продажі в рамках онлайн-магазину Flipkart, що в Індії. Даних про продажі телефону Pocophone F1 по всьому світу поки що немає. За інформацією від представників даного магазину, це найбільший і швидкий продаж за всю його історію, тобто індуси буквально збожеволіли від новинки, що і призвело до приголомшуючого з їх боку попиту. За даними аналітиків, менш ніж за 300 секунд компанія зуміла продати в регіоні понад 68 965 мобільних пристроїв.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Сам апарат оснащений процесором Qualcomm Snapdragon 845, що зробило цей телефон найдоступнішим за ціною з усіх флагманських моделей на ринку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОakket.com

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.