Microsoft представила Surface Go. Це найдешевший планшет на Windows 10

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Планшет Microsoft Surface Go оснащений 10-дюймовим IPS-екраном з роздільною здатністю 1800 на 1200 пікселів і співвідношенням сторін 3: 2, процесором Intel Pentium Gold 4415Y сьомого покоління, 4/8 ГБ оперативної і 64/128 ГБ постійної флеш-пам’яті SSD, слотом для установки карт пам’яті microSD до 512 ГБ включно, повноцінним 3,5 мм роз’ємом для навушників, а також інтерфейсом USB Type-C для підключення різних гаджетів і звичайно ж підзарядки.

Виробник обіцяє цілих 9 годин автономної роботи при активному екрані на яскравості трохи нижче середнього. Прямо «з коробки» на планшеті використовується операційна система Windows 10 S, тобто працює в спрощеному режимі, однак буквально в пару кліків її можна зробити повноцінною, причому офіційно і абсолютно безкоштовно, що не менш важливо. З планшетом Surface Go сумісні стилус Surface Pen і клавіатура-обкладинка Type Cover, але купувати їх потрібно окремо.

Найголовніше в новинці – ціна. Пристрій володіє вкрай привабливим цінником. Збір попередніх замовлень на модель з підтримкою мережі Wi-Fi почався вже сьогодні, тобто 10 липня 2018 року. Оформити попереднє замовлення можна в США, Канаді, Новій Зеландії, Великобританії, Ірландії, Франції, Німеччини, Австралії, Бельгії, Люксембурзі, Нідерландах, Швейцарії, Данії, Фінляндії, Швеції, Норвегії, Польщі, Італії, Португалії та Іспанії.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Так, Україна в список країн, де можна купити Surface Go, не ввійшла, однак поки що точно невідомо, чи зможуть українці купити цей планшетний комп’ютер, тому надія ще є. Версія з 4 ГБ ОЗУ і 64 ГБ ПЗУ коштує $ 399, тоді як за модель з 8 ГБ оперативної і 128 ГБ постійної флеш-пам’яті просять $ 549. У продаж новинка надійде 2 серпня 2018 року, а в кінці року для покупки стане доступна модуль з LTE і ідентичними технічними характеристиками.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОakket.com

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.