Apple та OpenAI всіх здивують на WWDC 10 червня

Час читання: < 1 хв.
Apple та OpenAI всіх здивують на WWDC 10 червня

Apple планує насамперед використовувати підхід із використанням штучного інтелекту, вбудованого безпосередньо у пристрої iPhone. Проте компанія також має намір надавати послуги на базі хмарних технологій.

Реклама

Журналіст Марк Гурман з Bloomberg повідомив, що OpenAI в даний час “докладає зусиль, щоб гарантувати можливість обробки значно збільшеної кількості користувачів після анонсу на WWDC та запуску сервісу на iPhone”.

Раніше з’являлися повідомлення про те, що Apple перебуває на заключній стадії переговорів про впровадження чат-бота від OpenAI до операційної системи iOS 18. Ці переговори пройшли успішно. Також повідомлялося, що Apple вела переговори з Google щодо включення до iPhone чат-бота LaMDA, але не досягла домовленості.

Зараз читають  Названо функції iOS 18 які запозичені з Android

Крім інтеграції рішень від OpenAI, iOS 18 також очікується поява функцій підсумовування повідомлень iMessage і веб-сторінок з використанням можливостей штучного інтелекту. Ці інструменти зможуть автоматично отримувати ключову інформацію з тексту та формувати короткі резюме.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.