iOS 18 буде використовувати штучний інтелект у сповіщеннях, календарі та фоторедакторі

Час читання: < 1 хв.
iOS 18 буде використовувати штучний інтелект у сповіщеннях, календарі та фоторедакторі

Інсайдер і журналіст Марк Гурман з Bloomberg розкрив деякі подробиці про можливості штучного інтелекту в iOS 18.

Реклама

За даними Гурмана, компанія покращить голосові можливості Siri, надавши їй більш розмовного вигляду і додасть функції, які допоможуть користувачам у повсякденному житті. Apple називає цю інновацію “проактивним інтелектом”.

Також серед можливостей ШІ в iOS 18 буде автоматичне підсумовування повідомлень iPhone, надання короткого огляду статей новин і розшифровка голосових нотаток. Крім того, нейромережі зможуть автоматично заповнювати календар та пропонувати програми. Деякі покращення торкнуться вбудованого фоторедактора, але Гурман стверджує, що вони не будуть настільки вражаючими, як функція ШІ в додатках Adobe.

Зараз читають  iPhone тепер можна вимкнути без затискання кількох кнопок

Головне, що Apple хоче реалізувати обробку всіх нейромережевих фіч на самих пристроях. Ще інсайдер уточнив, що аналог ChatGPT від Apple практично не використовуватиметься у всіх функціях штучного інтелекту.

Очікується, що Apple розкриє всі подробиці про нейромережні функції та ШІ вже 10 червня в рамках Всесвітньої конференції розробників WWDC 24.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.