Перше оновлення OnePlus 6 видалило корисну функцію

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

У перший же день продажів нового OnePlus 6 для смартфона було випущено оновлення з рядом функцій, які виробник не реалізував раніше. Як виявилося, з апдейтом розробники видалили опцію, яка встигла сподобатися багатьом власникам флагмана.

Перший апдейт OnePlus 6 включав можливість програмно приховати виріз в екрані, запис уповільненої відео з частотою до 480 кадрів в секунду, можливість зйомки в портретному режимі по подвійному натисненню кнопки харчування і виправлення в встановлених додатках. Але після установки оновлення користувачі виявили пропажу однієї з наявних «з коробки» функцій – постійно активного дисплея, коли на заблокованому екрані відображаються час і повідомлення.

OnePlus 6 OnePlus 6 OnePlus 6

«Добре, хлопці, я тільки що отримав свій OnePlus 6 сьогодні і перед встановленням оновлення, яке він отримав з коробки, я трохи досліджував настройки і з’ясував, що в пункті Дисплей → Ambient ви могли вибрати між« при піднятті »і« завжди активний » . Я вже був готовий відкрити обговорення на Reddit, але після того як я встановив оновлення, яке додає можливість приховати виріз і патч безпеки, функція «завжди активний» зникла. Чи може хто-небудь, хто ще повинен отримати цей пристрій, будь ласка, підтвердити це, перш ніж встановлювати оновлення? Я на 100% впевнений, що опція була там і я навіть використовував її, але після установки оновлення у мене немає доказів », – написав користувач Reddit під ніком paket911.

OnePlus 6Скріншот функції від одного з користувачів

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

На офіційному форумі OnePlus вже з’явилося кілька тем , присвячених зникнення функції постійно активного дисплея. Користувачі просять розробників повернути опцію, так як вважають її зручною. На момент напіснія новини в OnePlus поки не прокоментували ситуацію.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛО4pda.ru

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.