Названо функції, які, найімовірніше, зникнуть у смартфонах у майбутньому

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Ще не так давно у всіх телефонах був роз’єм для навушників і знімний акумулятор, зараз же в сучасних смартфонах вони зустрічаються досить рідко. З розвитком технологій існує ймовірність, що застарілими виявляться і деякі інші функції.

Виріз для фронтальної камери. Уже зараз є такі моделі смартфонів, у яких фронтальний об’єктив знаходиться під дисплеєм. За якістю знімків все ж ці модулі поступаються об’єктивам зі звичайним вирізом, але напевно надалі це поліпшать. Схожа ситуація була з підекранними сканерами відбитків.

Сканер відбитків, розташований на корпусі. Його замінить аналог сканера, який знаходиться під дисплеєм.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Підтримка фізичних SIM-карт. Дедалі більше операторів зараз підтримують eSIM. Ця технологія зручна тим, що вам не потрібно відвідувати офіс провайдера зв’язку для її підключення, і користуватися ви можете одночасно кількома номерами (більше двох).

Підтримка карт пам’яті. Дорогі моделі зараз оснащуються як мінімум 512 ГБ постійної пам’яті. До цього ж уся інформація може завантажуватися на хмарні сервіси.

Управління гучністю фізичними кнопками. Регулювати гучність у навушниках ви зможете за допомогою самих навушників, а гучність викликів – у налаштуваннях.

Роз’єм для зарядки. Згодом бездротова зарядка за потужністю наблизиться до дротової.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.