Ядра в Snapdragon 8 Gen 4 можуть працювати на частоті 4 ГГц

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Неодноразово з’являлися чутки про те, що в системі на чипі Snapdragon 8 Gen 4 не будуть використовуватися обчислювальні ядра розробки ARM. Замість них Qualcomm може перейти на власні ядра Oryon або Phoenix. Очікується виробництво цього чіпа на техпроцесі 3 нм компанії TSMC. Це має забезпечити приріст енергоефективності порівняно з нинішнім Snapdragon 8 Gen 3. За рахунок цього ядра Phoenix отримають можливість працювати на більш високих тактових частотах. Один з інсайдерів стверджує, що є можливість дістатися до частоти 4 ГГц.

Раніше повідомлялося, що в Snapdragon 8 Gen 4 не буде економічних обчислювальних ядер, як і в MediaTek Dimensity 9300. Це має збільшити багатоядерну продуктивність, але зросте й енергоспоживання. Тут допомогти має більш передовий техпроцес 3 нм.

У новому чипі застосовується конфігурація ядер 2 + 6. Найімовірніше на частоті 4 ГГц працюють два ядра. Якщо така частота збережеться у фінальному варіанті процесора, це буде помітний крок вперед порівняно зі Snapdragon 8 Gen 3. Тут ядра Cortex-X4 здатні досягати частоти тільки 3,3 ГГц. Збільшення частоти підвищить однопоточну продуктивність, а оскільки ядер на високій частоті буде два, багатопотокова швидкість також зросте.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Поки що не було порівняння процесорами Apple A і M. Раніше повідомлялося, що Qualcomm веде тестування графічного процесора Adreno 830, який за першими тестами перевершує M2.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.