Як вибрати розумний годинник для дітей: 5 ключових параметрів

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

З появою нових технологій, розумні годинники стали невід’ємною частиною повсякденного життя багатьох людей і навіть дітей. Це не іграшка, а дуже корисний гаджет. Розумні годинники пропонують широкий спектр функцій і можливостей, які можуть бути особливо корисними для батьків, які бажають підтримувати зв’язок зі своїми дітьми.

У цій статті ми розглянемо, яким має бути розумний годинник для дитини та які важливі функції слід врахувати під час вибору такого пристрою. Підпишіться на мій блог, поставте лайк, а я починаю!

Кнопка SOS

Кнопка SOS – це одна з найважливіших функцій, яка має бути присутня в розумному годиннику для дитини. Ця кнопка дає змогу натиснути її в разі надзвичайної ситуації або небезпеки.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Під час натискання на кнопку SOS, батьки отримують повідомлення на смартфон. Під час активації цієї опції, як правило, вмикається мікрофон і камера, щоб батьки могли подивитися обстановку, яка оточує дитину. Також передаються і точні координати, де перебуває чадо. Така функція забезпечує додатковий рівень безпеки і спокою як для дитини, так і для батьків.

Відеокамера

Наявність відеокамери в розумному годиннику може бути корисною для батьків, щоб бачити, де перебуває і що робить їхня дитина в режимі реального часу. Вони можуть використовувати застосунок на своєму смартфоні, щоб переглядати відеозаписи або трансляції з розумного годинника. Це може бути особливо корисно, якщо дитина перебуває в новому або незнайомому середовищі. Як уже написано вище, можна в будь-який момент подивитися, чим займається дитина в цей момент.

Мікрофон

Мікрофон у розумному годиннику дає змогу дітям і батькам обмінюватися голосовими повідомленнями і прослуховувати обстановку навколо дитини. Це зручно як для комунікації, особливо, якщо дитина ще не вміє писати, так і для екстреного зв’язку з батьками.

Батьки можуть надсилати голосові нагадування, інструкції або просто спілкуватися з дитиною в будь-який час.

Стільниковий зв’язок

Більшість моделей розумних годинників з’єднуються з інтернетом через Bluetooth смартфона. А ось дитячі розумні годинники обов’язково повинні мати SIM-карту або E-SIM.

Наявність сім-карти в годиннику дає змогу дитині телефонувати або надсилати повідомлення своїм батькам чи іншим заздалегідь заданим контактам. Не потрібен жоден інший пристрій, окрім як годинник. Батьки, своєю чергою, можуть зв’язуватися з дитиною в будь-який час.

Межі прогулянки

Багато дитячих розумних годинників підтримують створення кордонів прогулянки дитини. Ви можете відзначити місця на карті, куди дитина не повинна заходити. У разі, якщо дитя покине периметр, то батькам на смартфон прийде повідомлення.

Важливо розуміти, що розумний годинник на 100% не є надійним гаджетом. У разі, якщо пропаде мобільний зв’язок або пристрій розрядиться, то батьків це може налякати.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.