Названо найгірші смартфони у 2022 році

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Щороку визначають не лише найкращі моделі смартфонів, а й найгірші. Це роблять наступним чином: проводять опитування серед власників різних мобільних пристроїв, а також вивчають коментарі на сайтах інтернет-магазинів. На основі отриманої інформації складають антирейтинг. До нього потрапляють як дешеві моделі, так і дорогі.

Часто буває так, що смартфони підводять своїх власників. Щоб не купити собі слабий та поганий гаджет, свіжий перелік найгірших моделей та брендів буде дуже доречним. Цього року до такого списку потрапили:

  • Samsung Galaxy;
  • Google Pixel 6;
  • BlackBerry;
  • Sony;
  • Asus;
  • HTC.

Samsung у 2022 році зіпсував свою репутацію через скандал, пов’язаний сервісом оптимізації GOS. Він обмежував продуктивність мобільних телефонів без відома власників гаджетів. У сучасному світі таких помилок не прощають.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Смартфони від Google мали проблемі з підключенням до бездротового інтернету.  Сьогодні  такі несправності — е серйозний недолік техніки. Весь світ живе в інтернеті й у реальності одночасно. Тому, коли не має доступу до мережі, життя перетворюється на неповноцінне.

Виробник BlackBerry потрапив до антирейтингу через те, що не представив широкій публіці телефон із 5G, хоча обіцяв це зробити до кінця року. Що маємо? До 2023 року трохи більше ніж тиждень, а нового гаджета світ так і не побачив.

Sony та Asus стали провальними, а все через політику оновлення операційної системи. Вони пообіцяли споживачам лише 2 роки оновлень. Звісно за таких умов набагато вигідніше придбати Apple.

HTC обіцяв виготовити перші у світі смартфони, що працювали б у метавсесвітах, але цього також не сталося, через що виробник і здобув хейт. Чи зможуть ці бренди провести роботу над помилками, покаже 2023 рік.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОgsminfo.com.ua

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.