Bitcoin під загрозою глобального контролю з боку регулюючих органів

Час читання: < 1 хв.
Bitcoin під загрозою глобального контролю з боку регулюючих органів

Метт Коралло, один із провідних розробників Bitcoin, попереджає про майбутнє глобальне регулювання провідної блокчейн-мережі. На своїх ресурсах він зазначає, що сама ключова місія криптовалюти під номером 1 як приватного, масштабованого та довірчого фінансового інструменту знаходиться під загрозою. Коралло заявляє, що сучасні технології масштабування, як, наприклад, сайдчейни і lightning network, залежать від централізованих посередників, що робить їх схильними до контролю з боку регуляторів.

Реклама

Він також критикує спроби впровадження новітніх технологій масштабування, включаючи накопичувальні пакети, стверджуючи, що вони не вирішують проблему довіри. Коралло зазначає, що дана проблема є актуальною для всіх криптовалют, а не тільки для Bitcoin, і не може бути вирішена шляхом простої зміни протоколів. На його думку, спроби створення систем платежів без довіри не мали успіху, і централізовані рішення стали нормою.

Зараз читають  Комісія ЄС загрожує Apple штрафом до $50 млн на день через політику комісій в App Store

Наприкінці він висловлює занепокоєння щодо поточного стану централізації майнінгових пулів, роблячи Bitcoin уразливим до захоплення регуляторами. Він закликає співтовариство до термінової модифікації конфіденційності гаманців, агресивного інвестування в нормативні зміни та впровадження рішень, що масштабуються. В іншому випадку, на його думку, майбутнє биткойна виглядає невтішним.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.