Стало відомо, як повернути в Chrome старий спосіб пошуку зображень замість Google Об’єктив

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Користувачі, яким за родом своєї діяльності доводиться часто поводитися з пошуком зображень в інтернеті, вже встигли звернути увагу на те, що з виходом нового оновлення Chrome спосіб пошуку «картинок» змінився. Раніше для цього було достатньо навести курсор на зображення, після чого вибрати в контекстному меню пункт «Знайти картинку (Google)». Після оновлення веб-браузера на зміну йому прийшов пункт “Знайти через Google Об’єктив”.

Варто відзначити, що сам по собі сервіс Google Lens, безперечно, дуже корисний. Його можна використовувати для ідентифікації на фотознімках різних предметів з метою їх подальшого пошуку у глобальній мережі. Тим часом шукати за його допомогою схожі зображення в інтернеті не дуже комфортно. Старий спосіб пошуку був набагато зручнішим.

Порядок повернення до старого способу пошуку зображень

Насправді, повернути старий спосіб пошуку в інтернеті схожих картинок можна буквально в парку кліків. Для цього необхідно ввести адресний рядок браузера chrome://flags. На дисплеї з’явиться список експериментальних функцій Chrome.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Оскільки експериментальних функцій у браузері дуже багато, для зручності користувачів над списком є ​​вікно пошуку. До нього необхідно ввести запит: Search your screen with Google Lens. Далі напроти цієї функції слід активувати прапорець Disabled. Для набуття змін чинності веб-браузер повинен бути перезавантажений. Зробити це можна за допомогою синьої кнопки в нижньому лівому куті екрана. Після перезавантаження ви зможете шукати зображення в інтернеті таким чином.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОprostomob.com

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.