Приблизний час читання: 3 хв

YouTube дозволив заробляти на роликах про коронавірус COVID-19

0

Кілька тижнів тому YouTube відключив монетизацію відеороликів, в яких зачіпалася тема коронавірусу COVID-19. Тепер же відеосервіс передумав і обіцяє найближчими днями відновити монетизацію.

Монетизацію про коронавірус відключили через те, що ролики відносили до контенту на делікатні теми. В даний час такі відео досі відносяться до цієї категорії, але для них зробили виняток.

“Справа в тому, що правила стосуються короткострокових подій значного масштабу, таких як природні катастрофи. Ситуація ж з коронавірусом триває доволі довго. У зв’язку з цим ми вирішили дозволити монетизацію контенту про коронавірус для деяких каналів. Така можливість буде у авторів, які беруть участь в програмі самостійної сертифікації відео і вірно оцінюють свій контент, а також у наших новинних партнерів. Зараз ми працюємо над оновленням правил і способів боротьби з порушеннями, тому в найближчі тижні список користувачів буде розширено”, — пояснили в блозі Google.

Читайте також  Huawei випустить поліпшену версію доступного флагмана P40 Lite

Глава YouTube Сьюзан Войжіцкі при цьому підкреслила, що сервіс і далі буде видаляти ролики, “які не рекомендують людям звертатися за медичною допомогою або стверджують, що шкідливі речовини приносять користь для здоров’я”.

ДЖЕРЕЛОgoogle
Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Люблю Apple, розповідаю про гаджети, кіно і корисні речі зі світу IT.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут