Windows 10 почне інформувати, якщо за користувачем стежать по веб-камері

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Останнім часом великі ІТ-компанії взяли курс на турботу про приватність користувачів. Спочатку Apple в iOS 14 почала демонструвати, які програми в даний момент мають доступ до камери і мікрофону, а тепер, як виявилося, і Microsoft готує щось подібне для Windows 10.

Так, прямо зараз компанія тестує функцію, що інформує користувача про те, чи використовується його камера в даний момент, пише XDA-Developers. Мова йде про «випробування» в самих ранніх збірках Windows 10X. Але з огляду на те, що все більше нових функцій полегшеної ОС переходить в повноцінну Windows 10, вже зовсім скоро і новий тип інформування можна чекати в «десятці».

Нагадаємо, що раніше в мережі з’являлися чутки, згідно з якими і Google готує появу подібної функціональності в прийдешньому Android 12.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.