Невипущений гаджет Apple показали наживо

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Відомий у мережі колекціонер Kosutami придбав прототип AirPower. Це бездротова зарядка, що віддалено нагадує килимок. “Яблучний” бренд працював над нею до 2019 року.

Реклама

Версія AirPower, показана на фото, отримала 15 котушок. За словами власника, прототип повністю функціонує – з його допомогою можна зарядити одразу кілька пристроїв, включно з iPhone, AirPods і Apple Watch.

Щоправда, є пара нюансів. По-перше, гаджет сильно гріється під час роботи. Настільки сильно, що на годиннику або навушниках може залишитися слід від опіку.

По-друге, живлення відбувається, тільки якщо продукти Apple розміщені в певних місцях AirPower. Будь-який зсув призводить до нестабільності зарядки.

Про створення AirPower вперше стало відомо на презентації в 2017 році. Користувачі чекали появи бездротової зарядки на прилавках у 2018 році. Apple затримала випуск, а в березні 2019 року заявила, що відмовляється від цього продукту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: