Через проблеми з керуванням концерн General Motors відкликає 800 000 автомобілів Chevrolet Silverado 1500 і GMC Sierra 1500

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Американський автоконцерн General Motors оголосив про те, що змушений відкликати близько 800 000 автомобілів Chevrolet Silverado 1500 і GMC Sierra 1500. Всі автомобілі 2014 року випуску, проблема стосується рульового управління, повідомило агентство Associated Press.

Реклама

Представники компанії повідомляють, що в автомобілях, що відкликаються є проблема з електропідсилювачем керма, через що він тимчасово може виходити з ладу. Особливо часто це трапляється під час здійснення маневрів на невисокій швидкості. Проблеми з рульовим управлінням призводить до того, що водій може тимчасово втратити контроль над автомобілем.

Основна частина відкликаних автомобілів була продана в США, і близько 100 000 в інших країнах.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: