Приблизний час читання: 3 хв

В Windows 10 суттєво покращать індексування файлів для пошуку

0

Компанія Microsoft готується до випуску травневого поновлення Windows 10 (2004). Зараз стало відомо, що компанія введе покращене індексування дискового простору, яке знизить навантаження на всю систему.

Нова функція буде самостійно визначати ступінь навантаження на операційну систему і тільки коли вона буде мінімальною, запускати індексування. Таке рішення повинно значно вплинути на швидкість роботи Windows 10 (2004) з жорсткими дисками. Для власників SSD-накопичувачів різниця буде помітна не так сильно.

Microsoft заявляє, що пошук у Windows зараз може краще визначати пікові часи використання та відповідно керувати індексатором. 

Поки травнева версія проходить тестування серед учасників Windows Insider, а для звичайних користувачів стабільне оновлення з’явиться тільки в травні.

Майкрософт також працює над пошуком Windows з покращеною логікою, щоб він міг визначати, коли проводити індексацію ваших файлів та покращувати загальну продуктивність системи.

Ідея полягає в тому, що Windows 10 уникатиме будь-яких робіт з індексації, коли ви активно використовуєте пристрій.

ДЖЕРЕЛОWindowslatest

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Відповідальна та цілеспрямована. Спокійна і витривала. Борець за справедливість. Сфера інтересів: технології, які змінять майбутнє.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут