У меню “Пуск” Windows 11 з’явилася реклама: як її вимкнути

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Microsoft неприємно здивувала користувачів операційної системи Windows 11. У меню “Пуск” тепер з’являється реклама.

Зміни помітили у оновленні Windows 11 під номером KB5036980. Тепер при відкритті “Пуску” користувачі бачать різні рекомендовані програми з Microsoft Store. Вперше інформація про рекламу з’явилася на початку квітня. Тоді вона була тільки в бета-версіях операційної системи, і передбачалося, що рекламу додадуть у стабільне збирання Windows з патчем у червні.

Розробники вирішили не відкладати зміни, тому оголошення з’явилися вже зараз. Рекламні програми відображаються в розділі «Рекомендоване», де також містяться нещодавно додані програми. Наприклад, автори Windows Latest показали на скріншотах, що радять встановити браузер Opera. У додатку при цьому є спеціальна позначка реклами.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Але не обов’язково спостерігати «поради» у меню «Пуск». Microsoft дозволила користувачам вимкнути рекламу. Для цього потрібно зайти в розділ “Персоналізація” в налаштуваннях, а потім у пункт “Пуск”. Там необхідно вимкнути пункт “Показувати рекомендації”. Крім цього, можна кожну рекламу окремо прибирати з «Пуску». Для цього необхідно натиснути правою кнопкою миші на таку програму та вибрати “Прибрати зі списку”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.