Samsung скопіював чергову функцію Apple

Час читання: < 1 хв.

Південнокорейський виробник техніки Samsung випустив додаток Samsung Phone для Windows. Він пропонує певний аналог функції безперервності на iPhone для зв’язки зі смартфона Galaxy і ноутбука під управлінням Windows.

Реклама

Додаток дає змогу відповідати на телефонні дзвінки прямо з комп’ютера. Утиліта вже доступна в Microsoft Store, але на момент публікації статті його можна встановити тільки на пристрої серії Galaxy Book 4. Цілком імовірно, що Samsung скоро зніме це обмеження.

Зараз читають  Samsung Galaxy S26 буде оснащений аналогом Face ID для сканування обличчя

Варто зазначити, що у Microsoft є власна утиліта Link to Windows, яка дає змогу під’єднати будь-який смартфон з Android 9.0 і новіше до ПК. При цьому користувач зможе запускати застосунок із мобільного, переносити контакти та багато іншого.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.