Цього року на ринку з’явилося безліч цікавих ґаджетів, починаючи від складних пристроїв, які все ще залишаються екзотикою, і закінчуючи класичними смартфонами в найрізноманітніших цінових категоріях. Про найкращі з них ми зараз і розповімо.
Складні смартфони завжди стояли трохи осібно, різко виділяючись на тлі інших телефонів і своїм дизайном, і можливостями. У 2023 році цей нішевий ринок поповнився відразу декількома гаджетами з Піднебесної.
Vivo X Fold+ поки не продається на ринку Украхни офіційно, але кого це зупиняло? Тим більше, що і сам смартфон вийшов дуже цікавим. Його оснастили внутрішнім 8-дюймовим складним AMOLED-дисплеєм з роздільною здатністю 1916х2160 і частотою оновлення 120 Гц. Ну а для того, щоб користуватися гаджетом можна було не відкриваючи його, тут встановлений ще й повнофункціональний зовнішній AMOLED-дисплей з діагоналлю 6,53 дюйма, роздільною здатністю 1080х2520 пікселів і частотою оновлення 120 Гц.
Флагманський чипсет Snapdragon 8+ Gen1 у компанії з 12 Гбайт оперативки дасть змогу телефону впоратися з будь-якими завданнями і “найважчими” іграми. Ну а любителі мобільної зйомки напевно оцінять його основну 50-Мп камеру, якісний 48-Мп ширик і дві телефото-камери на 12 і 8 Мп, одна з яких, до того ж, використовує перископічний об’єктив з оптичною стабілізацією. Єдиний мінус – не надто висока автономність телефону, але це біда всіх складних пристроїв.
Honor Magic Vs багато в чому нагадує Vivo X Fold+. Смартфон також поки не продається в Україні офіційні. Він також побудований на флагманському чипсеті Snapdragon 8+ Gen 1 з 12 Гбайт оперативки і також використовує два екрани – зовнішній і внутрішній складаний. Щоправда, дисплеї ці трохи менші, а частота оновлення внутрішнього екрана знижена до 90 Гц.
Що стосується камер, то тут використовується скромніший набір з основного 54 Мп сенсора, шіріка на 50 Мп і телефото-камери з роздільною здатністю 8 Мп і 3-кратним оптичним збільшенням. Втім, самі камери доволі якісні, а для любителів селфі в телефоні передбачено аж дві фронталки на 16 Мп – одна на внутрішньому, а інша – на зовнішньому боці гаджета. Вища і ємність акумулятора пристрою – 5000 мАг.
При всіх перевагах складних смартфонів вони залишаються нішевими пристроями. Так, вони приковують увагу, являючи собою таку собі “вітрину” будь-якого вендора. Але користувачі найчастіше купують не екзотику, а телефони середнього рівня. Про них ми зараз і поговоримо.
Це, мабуть, один із найкращих смартфонів середнього рівня з представлених цього року. Гаджет оснащується просто приголомшливим 6,7-дюймовим вигнутим AMOLED-дисплеєм з частотою оновлення 120 Гц. Його висока яскравість до 900 ніт дає змогу з комфортом працювати з телефоном навіть на сонці, підвищена до 1260 Гц частота дискретизації торкань напевно сподобається геймерам, а знижене випромінювання в синьому спектрі, яке, до речі, підтверджено сертифікатом TÜV Rheinland, не дасть очам втомитися.
Ну і, звісно, смартфон використовує продуктивний чипсет MediaTek Dimensity 1080, пропонує до 12 Гбайт оперативної пам’яті та комплектується потужним акумулятором на 5000 мАг. Є тут і непоганий набір камер з основного 108-Мп сенсора та 8-Мп ширіка.
Samsung Galaxy A54 5G, що нещодавно з’явився на ринку, пропонує одразу кілька яскравих, весняних забарвлень. У телефоні встановлено свіжий чипсет Samsung Exynos 1380 з 8 Гбайт оперативної пам’яті, а його відмінний AMOLED-дисплей отримав невелику діагональ 6,4 дюйма і частоту оновлення 120 Гц.
Для любителів мобільної зйомки Samsung Galaxy A54 5G оснастили основним 50-Мп сенсором з оптичною стабілізацією зображення і автофокусом, 12-Мп ширококутною камерою і 5-Мп макро-датчиком. А ось фронтальна 32-Мп камера, незважаючи на пристойну роздільну здатність, автофокусу не має. Ну і, за традицією, куди ж без потужного акумулятора на 5000 мАг?
Redmi Note 12 Turbo примітний тим, що це перший у світі смартфон на новітньому чипсеті Snapdragon 7+ Gen 2, який виготовлено на сучасному 4-нм техпроцесі, а також набирає понад 1 млн балів у бенчмарку AnTuTu. А, з огляду на великий об’єм оперативної пам’яті до 16 Гбайт, жодних проблем із продуктивністю у вас точно не виникне. І це при тому, що коштує гаджет від 12 до 17 тисяч гривень (залежно від конфігурації).
Але і це ще не всі переваги телефону. Він пропонує великий 6,67-дюймовий AMOLED-екран з високою частотою оновлення до 120 Гц, непоганий набір з основною 64-Мп і ширококутною 8-Мп камерами, якісну 16-Мп селфі-камеру та ємну батарею на 5000 мАгод зі швидкою зарядкою потужністю 67 Вт. Ну а ми можемо сміливо рекомендувати цей гаджет мобільним геймерам.
У телефоні встановлена потужна фронтальна 50-Мп камера з автофокусом для максимально якісних селфі. Його основна камера з 50-Мп роздільною здатністю забезпечена оптичною стабілізацією зображення, а в компанії з нею йде 8 Мп ширик.
За продуктивність телефону відповідає чипсет MediaTek Dimensity 7200 разом із до 12 Гбайт оперативки, а його AMOLED-дисплей має величезну діагональ 6,78 дюйма. Та й сам телефон отримав приємний дизайн із незвичним круговим спалахом ззаду.
Свіжий смартфон HONOR X9a виділяється своїм дизайном, який до цього використовувався тільки у флагманських смартфонах. Гаджет вийшов стильним і молодіжним, але він гарний не тільки зовні. За вельми доступної ціни він пропонує чудовий 6,67-дюймовий AMOLED-екран з високою частотою оновлення і потужний акумулятор на 5100 мАг, якого без проблем вистачить на кілька днів активного використання.
Щодо решти можливостей гаджета, то вони цілком типові для пристроїв такого класу: не найпродуктивніший, але й не надто повільний чипсет Snapdragon 695 5G, 6 Гбайт оперативної пам’яті та непогана 64-Мп камера з доволі посереднім шириком. А ось селфі-камера тут напрочуд непогана.
Ну і яка ж добірка без бюджетних смартфонів? Сьогодні їх у нас не так вже й багато, але всі вони заслуговують своєї дещиці уваги.
Всього за 50 000 гривень Infinix Hot 30i пропонує цілий набір можливостей, які часом не зустрінеш і в удвічі дорожчих смартфонах. Чого тільки варті 6,6-дюймовий екран з частотою оновлення 90 Гц, 8 Гбайт оперативки і 128 Гбайт вбудованої пам’яті. Щоправда, як це зазвичай і буває у бюджетників, без “жертв” тут не обійшлося.
Роздільна здатність його екрана обмежена скромним HD+, а в основі смартфона лежить простенька платформа MediaTek Helio G37. Не надто блищать і камери гаджета, хоча для такої ціни вони все ще дуже непогані. А ось до акумулятора жодних претензій немає. Його ємність цілком укладається в рамки сучасного “золотого стандарту” – 5000 мАг.
Якщо ж ви в захваті від Infinix Hot 30i, то як вам модель Tecno Spark 10 Pro? Приблизно за ці ж гроші ви отримаєте ще більш продуктивний чипсет MediaTek Helio G88 з тими самими 8 Гбайт оперативної пам’яті та більший 6,8-дюймовий IPS-екран з більш високою роздільною здатністю 2400х1080 пікселів і частотою оновлення 90 Гц.
Додатково до всього тут є основна 50-Мп камера, якісна фронталка з 32-Мп роздільною здатністю і ємний акумулятор на 5000 мАг, який до того ж підтримує швидку зарядку потужністю 18 Вт.
Компанія Microsoft оголосила про початок тестування Edge Game Assist - нового внутрішньоігрового оверлея на базі…
Уся справа в ультратонких розмірах смартфона, повідомляє корейський портал The Elec. Що ще відомо Йдеться…
ШІ широко розглядається як переломний момент у пошуку інформації, і дехто стверджує, що він може…
Антон Войченко, представник галузі ШІ, у своїй нещодавній статті для HackerNoon стверджує, що штучний інтелект…
Телеграм давно став одним із основних месенджерів в Україні, та й не тільки. Він потихеньку…
Сьогодні хочу поділитися крутою новиною про нашу українську команду Passion UA. У неділю вони видали…