Антон Войченко, представник галузі ШІ, у своїй нещодавній статті для HackerNoon стверджує, що штучний інтелект (ШІ) може здійснити революцію в управлінні, усунувши корупцію і сприяючи сталому розвитку. У своєму есе Войченко критикує ідею “керованої корупції”, коли влада терпить або контролює корупцію заради стабільності, називаючи її етично хибною та економічно неефективною.
Войченко уявляють собі майбутнє, в якому так званий AGI з’єднає економічне зростання і збереження навколишнього середовища. Спираючись на книгу Макса Тегмарка “Життя 3.0”, він пояснює, як AGI може використовувати величезні масиви даних для збалансованого розподілу ресурсів і підвищення добробуту суспільства. AGI також може подолати людську упередженість під час ухвалення рішень, забезпечуючи прозорість і справедливість управління.
В есе підкреслюється необхідність узгодження економічних цілей з екологічною стійкістю. Інтегруючи їх, AGI може створити технократичну модель управління, в якій пріоритетом буде суспільне благо і здоров’я планети.
Intel ненароком посприяла успіху М-чіпів Apple, - розповів колишній співробітник останньої Майк Мортон. За його…
На Reddit про проблему заявили власники Google Pixel 7, 8 і 9. Смартфон періодично скидає…
Останнім часом активно обговорюють нову технологію, що покращує якість зображення на смартфонах — наднизьке антивідблискове…
За повідомленнями зарубіжних ЗМІ, Apple готується до випуску нового смарт-трекера AirTag 2 у середині 2025…
Юридична битва між Google і Міністерством юстиції США досягла переломного моменту після того, як суд…
Ключовим технічним нововведенням стане поява телеоб'єктивів. Якщо Phone (3a) отримає стандартний телеоб'єктив, то старша модель…