Почну з головного – акумулятор залишається найслабшим місцем мобільного гаджета. Повноцінний комп’ютер живиться від тонкої батареї. Насамперед слід зрозуміти, що пожирає запас енергії саме у вас.
Почніть з аналізу. Перейдіть у розділ налаштувань “Про телефон” або “Про пристрій”. Підпункт називається “Використання батареї”, просто “Батарея” або близько за змістом. Подивіться, які додатки та апаратні ресурси споживають більше енергії. Періодично заглядайте в цей пункт. Через тиждень зможете зробити висновки про те, що витрачає енергію вашого гаджета, і прийняти рішення. Воно може полягати в скороченні використання певної програми або заміни її менш енергоємною альтернативою.
Часом телефон не відключають місяцями. Відчули, що став швидко втрачати заряд – перезапустіть. Очистить відкриті додатки, якщо в системі накопичилися якісь помилки – після повторного запуску зникнуть.
Якщо не використовуєте якісь додатки, то краще видаліть їх. Ставте тільки необхідні програми. Адже вони працюють у фоновому режимі та надсилають сповіщення. Якщо необхідна – залиште, але коли йдеться про сервіси, до яких звертаються зрідка, краще заходити на нього через сайт.
Встановіть яскравість дисплея на мінімально прийнятному для ваших очей рівні. Не використовуйте автоматичне регулювання яскравості. Якщо можливо – віддавайте перевагу темній темі або темному режиму.
Постійно увімкнені GPS, Wi-Fi і Bluetooth ведуть до швидкої розрядки АКБ девайса. Вмикайте функції лише за потреби. На щастя, для цього достатньо зрушити вниз шторку і торкнутися пальцем відповідного значка.
Не у 100% випадків, але зазвичай використання свіжих версій софту веде до скорочення енергоспоживання.
Шкодую, але якщо батарея фізично сіла, залишається тільки поміняти її. Якщо знімна – зробити буде простіше. Другий момент – подібна ситуація в справному смартфоні виникає приблизно через 2-3 роки після придбання девайса. Не виключено, що якщо йдеться про бюджетну модель, оптимальне рішення – придбання нової. Адже застаріла не тільки батарея, а й інші апаратні компоненти. З чималою ймовірністю, ОС уже не оновлюється.
ШІ широко розглядається як переломний момент у пошуку інформації, і дехто стверджує, що він може…
Антон Войченко, представник галузі ШІ, у своїй нещодавній статті для HackerNoon стверджує, що штучний інтелект…
Телеграм давно став одним із основних месенджерів в Україні, та й не тільки. Він потихеньку…
Сьогодні хочу поділитися крутою новиною про нашу українську команду Passion UA. У неділю вони видали…
Новими подробицями про майбутню тонку версію Samsung Galaxy S25 поділився відомий інсайдер Ice Universe. Він…
Моделі серії iPhone 16, що дебютували кілька місяців тому, отримали низку поліпшень порівняно з попередниками,…