Статті

7 маловідомих функцій Telegram, які полегшать ваше користування месенджером

Share
Час читання: 2 хв.

Телеграм давно став одним із основних месенджерів в Україні, та й не тільки. Він потихеньку витісняє WhatsApp, і це не дивно. У нього стільки корисних функцій, що він реально зручніший, ніж той же WhatsApp, навіть на комп’ютерах. Я, наприклад, обожнюю його за можливість читати новини, підписуватись на різні паблики і створювати свої добірки важливих тем. І ці боти! Їх не тільки використовувати зручно, але й писати — для мене це взагалі окрема тема. Важко уявити, як я обходився без Телеграма до цього.

Що ще варто знати

Але є фішки, про які не всі знають, і які роблять цей месенджер ще крутішим. Наприклад, хочеш почитати повідомлення непомітно? У Телеграмі немає прямої функції, щоб все залишалося невидимим, але є спосіб: просто вимикаєш інтернет і відкриваєш чат. Повідомлення будуть прочитані, а співрозмовник навіть не помітить цього. Єдине, що не вийде подивитись — це картинки чи відео, бо їх Телеграм не завантажує без підключення до мережі.

А ще я обожнюю «Вибране». Це просто супер функція! Туди я кидаю все важливе — від списків продуктів до цікавинок з інтернету. Якщо знайшов щось важливе чи цікаве, просто зберігаю це в «Вибраний» і в будь-який момент маю доступ до цього всього, навіть коли я не в інтернеті. Для мене це просто must-have, коли треба швидко знайти щось важливе.

Ще класна штука — відправляти повідомлення без звуку. Це дуже зручно, коли, наприклад, ти хочеш щось надіслати, але не хочеш будити співрозмовника. Просто натискаєш на кнопку відправки і вибираєш «відправити без звуку». Класна фішка, користуюсь часто.

Не менш зручна функція — можливість відправляти повідомлення на майбутнє. Тобі не обов’язково відправляти повідомлення одразу — можна вибрати дату й час, і воно надійде тоді, коли треба. Це я часто використовую, коли хочу подивитись на своє повідомлення з боку перед тим, як натискати «відправити».

І ось ще одне — нагадування. Якщо раптом згадуєш про важливу справу і не хочеш забути, можна швидко додати її до «Вибраного» і задати час, коли Телеграм сам нагадає тобі про це. Для мене це супер зручно, особливо, коли треба не забути якісь дрібниці.

Ще одна функція, про яку не всі знають — вбудований перекладач. Якщо ти заходиш в іноземну групу або канал, можна натискати кнопку і перекладати повідомлення на потрібну мову. Це рятує, коли хочеш зрозуміти, що пишуть люди в іншій мові.

Ну і в кінці — геопозиція. Це дуже зручна штука, коли хочеш поділитись, де знаходишся. Просто натискаєш кнопку «прикріпити» і вибираєш «геопозиція». Телеграм автоматично покаже точне місце, де ти зараз. Власне, річ, яка рятує, коли треба поділитись своїм місцезнаходженням.

От такі ось штуки, які роблять Телеграм ще зручнішим і крутішим. Ці фішки точно варто використовувати, якщо хочеш зробити своє життя трохи простішим.

Лужна Софія

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.

Опублікував
Лужна Софія
Tags: Telegram
  • Останні записи

    Apple представить бюджетну TV приставку у 2025 році

    Портал MacRumors повідомляє, що нова ТВ-приставка Apple TV, реліз якої заплановано на 2025 рік, коштуватиме…

    25.12.2024

    Нова модель Nubia Focus 2 представлена на живих фото

    Ще до свого анонсу новий "бюджетник" бренду Nubia під назвою Focus 2 пройшов реєстрацію в…

    25.12.2024

    Black Shark представила інноваційний смарт-годинник з секретною камерою

    Black Shark анонсувала смарт-годинник Watch X Pro з підтримкою SIM-карти і прихованою камерою. Що ще…

    25.12.2024

    Google Chrome незабаром отримає оновлення зі штучним інтелектом

    Згідно зі звітом інсайдера з ніком Leopeva64, компанія Google готує велике оновлення для свого браузера.…

    25.12.2024

    Чому Apple не планує запускати власну пошукову систему

    Старший віце-президент Apple із сервісів, Едді Кью, пояснив, чому компанія не збирається розробляти власну пошукову…

    25.12.2024

    Чому Motorola може зіткнутися з забороною на продаж в США

    Motorola колись була гордістю США, адже саме ця компанія випустила перший мобільний телефон, але тепер…

    25.12.2024