iPhone 12 і 12 Pro виявилися ідентичними всередині, крім датчика LiDAR, а різниця в ціні колосальна

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Китайські фахівці опублікували відео з розбиранням молодшої моделі iPhone 12, і старшої iPhone 12 Pro. Як виявилося, ці смартфони майже однакові всередині. Вони навіть оснащені однаковими акумуляторами – на 2815 мАг.

iPhone 12 і 12 Pro виявилися майже однаковими смартфонами всередині

Обидва пристрої використовують основну плату L-подібної форми з єдиною відмінністю у вигляді коннектора для датчика LiDAR у iPhone 12 Pro. В iPhone 12 місце під LiDAR заповнене пластиковою заглушкою.

Ємність акумуляторів у обох моделей, як уже згадувалося, становить 2815 мАг. Судячи з компонування, Apple могла збільшити ємність батареї старшого айфона, але, як припускає видання GSMArena, не пішла на це заради скорочення витрат.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Інші компоненти у iPhone 12 Pro і iPhone 12 теж ідентичні.

Нагадаємо, сьогодні 23 жовтня в Україну стартувало передзамовлення на iPhone 12 і iPhone 12 Pro, крім того ритейлери розкрили ціни, найдорожча версія коштує більше 50 тисяч гривень.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.