Apple почне продавати лише дві моделі iPhone 12, інші згодом – DigiTimes

Apple почне продавати лише дві моделі iPhone 12, інші згодом - DigiTimes
ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Авторитетне іноземне видання з посиланням на китайську ділову газету DigiTimes повідомляє, що Apple спочатку запустить в продаж тільки два смартфона – так звані iPhone 12 Max і 12 Pro з екранами 6,1 дюйма. А найкомпактніший iPhone 12 з екраном 5,4 дюйма і флагман iPhone 12 Pro Max з найбільшим дисплеєм 6,7 дюйма з’являться із затримкою в кілька тижнів.

Apple почне продавати лише дві моделі iPhone 12, інші згодом - DigiTimes

Минулого тижня авторитетний інсайдер розповів, що презентація iPhone 12 пройде 8 вересня. А потім Apple підтвердила, що старт продажів новинок в цьому році почнеться пізніше звичайного – із затримкою в кілька тижнів. Це означає, що перші два iPhone 12 можуть з’явитися на початку жовтня, а моделі, що залишилися – в кінці місяця або вже в листопаді.

На плани Apple значно вплинув коронавірус і глобальний карантин. Виникли проблеми з поставками комплектуючих, заводи не працювали кілька тижнів, а у інженерів і менеджерів досі проблеми з тим, щоб прилетіти в Китай з інших країн. Тому старт виробництва нових айфонів затримався, як мінімум на чотири тижні.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Apple почне продавати лише дві моделі iPhone 12, інші згодом - DigiTimes

 

Якими будуть майбутні смартфони:

Нагадаємо, всі чотири iPhone 12 отримають OLED-дисплей, новий процесор Apple A14 і покращені камери. Деякі нововведення доступні тільки для «про» -моделей – наприклад, дисплей з частотою 120 Гц або інфрачервона камера (лідар) для сканування об’єктів.

Також iPhone 12 стануть першими смартфонами компанії з підтримкою 5G-мереж. Щоправда, для деяких ринків компанія може випустити моделі тільки з 4G. Однією з таких країн може виявитися Україна, тому що у нас жоден з операторів не запустив навіть тестування мереж нового покоління. Щоб компенсувати зростання собівартості через впровадження 5G, компанія прибере з комплекту навушники і зарядний пристрій. Залишиться тільки сам смартфон і Lightning-кабель.

Точної інформації про ціни iPhone 12 поки немає. У ранніх витоках йдеться, що базова модель буде коштувати навіть на $ 50 дешевше торішнього iPhone 11. Якщо це правда, то в Україні можна чекати ціни на нову лінійку від 19-21 тисяч гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.