Приблизний час читання: 4 хв

Вперше в історії Apple перенесе дату презентації нової серії iPhone 12

0

Техногігант Apple випустить смартфони з серії iPhone 12 пізніше звичайного. Компанія перенесе анонс і випуск новинок щонайменше на жовтень через труднощі з розробкою і виробництвом пристроїв. Про це стало відомо після заяви генерального директора виробничого партнера Apple компанії Broadcom Хока Тана.

Вперше в історії Apple перенесе дату презентації нової серії iPhone 12

За словами Тана, «основний продукт» великого американського виробника смартфонів затримається, в зв’язку з чим виручка Broadcom знизиться в третьому кварталі року. Під «основним продуктом» мається на увазі iPhone, так як Broadcom є ключовим постачальником модулів Wi-Fi для смартфонів Apple. Крім цього, раніше Тан неодноразово говорив про компанію Apple з таким формулюванням, не маючи права озвучувати назву компанії.

Читайте також  Apple Fitness+ — новий фітнес-сервіс для Apple Watch

Очікується, що презентація смартфонів з лінійки iPhone 12 відбудеться в жовтні. При цьому, старт продажів нових моделей iPhone може бути відкладений до листопада. Про це раніше повідомили представники інвестиційного банку Cowen з посиланням на власні джерела.

Вперше в історії Apple перенесе дату презентації нової серії iPhone 12

У другій половині 2020 року Apple випустить одразу чотири нових смартфона. Компанія готує 5,4-дюймовий iPhone 12, 6,1-дюймовий iPhone 12 Max, 6,1-дюймовий iPhone 12 Pro і 6,7-дюймовий iPhone 12 Pro Max.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут