Приблизний час читання: 3 хв

Презентація iPhone 12 може рекордно затриматися

0

Вихід смартфонів з лінійки iPhone 12 може затриматися до кінця листопада 2020 року. Як повідомило видання GizChina з посиланням на представників інвестиційного банку Cowen, затримка відбудеться для всіх чотирьох нових моделей iPhone.

Презентація iPhone 12 може рекордно затриматися

У Apple виникли труднощі з розробкою і виробництвом нових iPhone, повідомили джерела. Компанія хоче не просто вирішити їх до осені, а й виробити необхідну кількість смартфонів, щоб задовольнити попит споживачів. З огляду на те, що всі нові моделі iPhone 12 отримають повноцінний редизайн та стануть першими смартфонами Apple з підтримкою 5G, попит на них очікується великий.

Читайте також  Випуск iPhone 12 Pro значно затримається

У зв’язку з цим Apple може відкласти запуск смартфонів в продаж. Повідомляється, що вихід новинок може відбутися тільки в кінці листопада. Якщо інформація підтвердиться, то це буде рекордною затримкою із запуску нових моделей iPhone.

Раніше стало відомо, що Samsung вперше не випустить OLED-дисплеї для всіх нових смартфонів Apple. Частину екранів виготовить компанія LG. Витік в черговий раз підтвердив, що Apple розробляє чотири нових смартфони: 5,4-дюймовий iPhone 12, 6,1-дюймовий iPhone 12 Max, 6,1-дюймовий iPhone 12 Pro і 6,7-дюймовий iPhone 12 Pro Max.

 

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Відповідальна та цілеспрямована. Спокійна і витривала. Борець за справедливість. Сфера інтересів: технології, які змінять майбутнє.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут