Приблизний час читання: 4 хв

Порівняння швидкодії iOS 13.5 GM і iOS 13.4.1. Чи варто оновлюватись?

0

У понеділок, 18 травня, Apple випустила предрелізну версію iOS 13.5 Golden Master. З високою ймовірністю фінальна збірка iOS 13.5 не відрізнятиметься від iOS 13.5 GM, як найчастіше відбувалося з попередніми GM-версіями iOS. У зв’язку з цим вже зараз можна визначити, чи стала iOS 13.5 швидшою або, навпаки, повільнішою в порівнянні з iOS 13.4.1.

Порівняння швидкості iOS 13.5 GM і iOS 13.4.1. Чи варто оновлюватися?iOS 13.5 і iOS 13.4.1: порівняння швидкості роботи

Порівняння швидкості роботи iOS 13.5 GM і iOS 13.4.1 виконав YouTube-блогер iAppleBytes. Він оцінив швидкість роботи прошивок на iPhone 6s, iPhone SE, iPhone 7, iPhone 8 і iPhone XR. В рамках тестування на смартфонах запускалися популярні додатки і виконувалися різні повсякденні завдання.

Тестування показало, що iOS 13.5 перевершує iOS 13.4.1 по швидкості при виконанні частини завдань. Проте, загальна продуктивність iPhone під управлінням обох прошивок є схожою. Різниця на користь iOS 13.5 складає долі секунди, що не можна назвати великим приростом.

Читайте також  Для покращення помічника Siri Apple купує стартап

Синтетичні тестування прошивок в бенчмарках продемонстрували, що iOS 13.5 GM має підвищену продуктивність в порівнянні з iOS 13.4.1 майже на всіх моделях iPhone. Однак і тут різниця в показниках незначна.

 

Таким чином, iOS 13.5 буде гідною прошивкою для поновлення в плані продуктивності. Нова прошивка має або більш високу, або ідентичну швидкість роботи в порівнянні з iOS 13.4.1.

Нагадаємо, що раніше видання The Guardian повідомило про можливий вихід фінальної версії iOS 13.5 у вівторок, 19 травня.

Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Відповідальна та цілеспрямована. Спокійна і витривала. Борець за справедливість. Сфера інтересів: технології, які змінять майбутнє.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут