Samsung презентує в 2021 році смартфон з подвійним складанням

161

Компанія Samsung однією з перших презентувала свою версію складаного смартфона. На даний момент південнокорейський виробник пропонує найбільший асортимент мобільних пристроїв в цій категорії. З кожною новою моделлю простежуються спроби розробників покращити дизайн, зробити його більш естетичним та практичним. Сьогодні з’явилася інформація, що вже цього року компанія Samsung презентує новий складаний смартфон.

Після запуску смартфонів з горизонтальним і вертикальним складанням, компанія планує випустити новий пристрій з подвійним складанням. Samsung раніше заявляла, що диверсифікує свій портфель складних смартфонів в 2021 році, оскільки компанія прагне зробити цю категорію більш доступною з фінансової точки зору. Очікується, що крім смартфона з подвійним складанням Samsung також випустить Galaxy Z Fold Lite.

Популярні новини  На Google поскаржилися через стеження за користувачами Android смартфонів

Над смартфоном з подвійним складанням наразі активно працює Xiaomi, а компанія TCL вже продемонструвала робочий прототип. Найближчим часом ми отримаємо більше перевіреної інформації стосовно новинки від Samsung.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я