TSMC хоче інвестувати додаткові кошти у будівництво заводу в США

Реклама

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Тайванська компанія з виробництва напівпровідників TSMC планує вкласти 100 мільярдів доларів у виробництво чіпів у США, що стало предметом обговорення у парламенті Тайваню. Міністр економіки Джей В. Куо підкреслив, що інвестиції компанії будуть схвалені лише якщо вони не загрожують національній безпеці чи економічному розвитку острова. Міністерство економіки, яким керує Куо, є відповідальним за схвалення всіх зовнішніх інвестицій TSMC.

Куо зазначив, що питання про останнє оголошення TSMC було порушено після того, як компанія озвучила свої плани на зустрічі з президентом Трампом у Білому Домі. За його словами, всі державні органи були обізнані про плани TSMC, хоча він раніше не міг згадати суму інвестицій, що викликало галас у законодавчому органі. Міністр розкритикував свою непоінформованість про плани, що підштовхнуло опозицію вимагати його відставки.

Реклама

Крім цього, Куо прокоментував чутки про можливі інвестиції TSMC в американську корпорацію Intel, зазначивши, що поки компанія офіційно не підтвердила ці плани, міністерство утримається від коментарів із цього приводу. Також він згадав, що обмеження «N-1», що не дозволяє TSMC створювати заводи з останніми технологіями за кордоном, є стандартною практикою, оскільки новітні технології часто можуть бути проблематичними на ранніх етапах.

Для схвалення інвестицій у розмірі 100 мільярдів доларів враховуватимуться такі фактори, як вплив на економічний розвиток Тайваню, відповідність міжнародним торговим угодам, порушення інтелектуальної власності та трудові суперечки. Куо підкреслив, що угода буде відхилена, якщо вона порушить хоча б один із цих параметрів.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Не пропустіть

СВІЖІ НОВИНИ