Приблизний час читання: 4 хв

Всесвітньо відомий винахідник розповів про своє українське походження

0

Співзасновник компанії Apple, винахідник першого персонального комп’ютера Стів Возняк під час свого виступу на Olerom Forum 1 в Києві назвав себе українцем, повідомляє СВІТUA.

“Багато хто в мене запитує: “Стів, ти поляк?” Бо моє прізвище Возняк. Я відповідаю: “Ні, я українець”, – цитує Стіва Возняка uain.press.

Як повідомляє ТСН, до української столиці винахідник прилетів 29 вересня на рейсовому літаку разом із дружиною.

30 вересня Стів відвідав Гостомель, щоб роздивитися найбільший у світі літак “Мрія”. Потім він зустрівся зі столичними студентами й закликав їх багато вчитись і не гаяти часу на розваги. Ввечері ж провів бізнес-семінар.

“Дуже особливий візит для нас. Я завжди знав, що моє прізвище – українське. Все своє життя я хотів приїхати в Україну. Зокрема в Київ. У своєму житті я запланував зробити чотири речі, одна із яких – приїхати до Києва”, – цитує Возняка ТСН.

Нагадаємо, майбутній інженер народився 1950 року в Каліфорнії. За батьковою лінією Стів походить з буковинської родини.

Читайте також  Включений iPhone 12 вперше показали в робочому стані

Стів Возняк познайомився зі Стівом Джобсом на початку 1970-х. Уже в 1975 році він створив прототип Apple I, із якого і почалася історія Apple. Аби зібрати першу плату, вони з Джобсом продали особисті речі: Возняк – свій науковий калькулятор, Джобс – мініавтобус Volkswagen. У квітні 1978 року друзі заснували компанію Apple Computer.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут