Представлено Honor X8b з камерою на 108 Мп і яскравим AMOLED-дисплеєм за 200 доларів

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Honor, колишній суббренд Huawei, а з деяких пір повністю самостійна компанія, анонсував свій новий смартфон. Це Honor X8b, модель середнього класу з хорошими для свого рівня технічними характеристиками, великим дисплеєм і великим об’ємом пам’яті. Але про все по порядку.

Новий Honor X8b побудований на платформі Qualcomm Snapdragon 680 і має 8 Гбайт оперативної та від 128 до 512 Гбайт вбудованої пам’яті. Дисплей нового смартфона являє собою 6,7-дюймову панель типу AMOLED з роздільною здатністю Full HD+ і піковою яскравістю до 2000 ніт. У верхній частині екрана є невеликий виріз у формі пігулки, який отримав назву Magic Capsule і інтегрований в користувальницький інтерфейс. Там встановлена фронтальна 50-мегапіксельна основна камера, яка має власний спалах. На тильному боці смартфона встановлено 108-мегапіксельну основну камеру, доповнену 5-мегапіксельним модулем з надширококутним об’єктивом і 2-мегапіксельною макрокамерою.

Живиться новий смартфон Honor від акумуляторної батареї ємністю 4500 мАг з підтримкою швидкої дротової зарядки через порт USB Type-C. Щоправда, її потужність обмежена 35 Вт. Що ж стосується програмного забезпечення, то за нього відповідає мобільна операційна система Android 13 зі встановленою поверх фірмовою прошивкою MagicOS 7.2.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Новий Honor X8b доступний у трьох кольорах: зеленому, сріблястому і чорному. Ціна питання – від 213 доларів за базову комплектацію з 8 Гбайт оперативної і 128 Гбайт вбудованої пам’яті. Поки смартфон доступний тільки в двох країнах: Малайзії та Саудівській Аравії. Але в недалекому майбутньому географія його продажів має розширитися.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.